Rychlá navigace

Obchodní systém ContOS slouží jako hlavní platforma pro on-line prodej na e-shopu i pro maloobchod v prodejně. Předností aplikace je snadná obsluha, plně automatické propojení s e-shopem a jeho správa. Nabízí jednodušší a efektivnější správu obchodních případů a je tak alternativou účetních systémů.


Obsahuje skladovou evidenci, umožňuje prodej komisního i výkupního zboží a zastavárenskou činnost. Je ideální pro prodej jak nového, tak použitého zboží. Najde tedy uplatnění také v bazarech, zastavárnách, antikvariátech, starožitnictvích a podobně.


Využijí jej nejen lidé, kteří mají vlastní provozovnu, ale i ti, kteří prodávají zboží pouze na Internetu. ContOS je centrálním místem, kde se všechny obchodní data sbíhají a kde se s nimi pracuje. ContOS je alternativou k současnému stavu, kdy podobnou funkci zastávají různé ekonomické nebo účetní programy.


ContOS dokáže evidovat zboží, které přichází z různých vstupů, ať prostým naskladněním skladovou příjemkou, tak zboží vykoupené prostřednictvím výkupní smlouvy, zboží z propadlé zástavy a zboží, které je prodáváno prostřednictvím komisního prodeje.


Takto získané zboží lze dále prodávat různými kanály dál. Ať už je to klasický prodej v kamenné prodejně anebo prodej na e-shop.


Každý takový obchodní případ je v systému zachycen a je pokryt celý jeho životní cyklus – od sepsání smlouvy či vstupního dokladu až po konečné vyúčtování a vyplacení peněz. V každém okamžiku lze přesně zjistit stav, v jakém se daný případ nachází včetně všech finančních náležitostí.


Z těchto dat lze potom pořizovat výstupy, které slouží jako podklad pro účetnictví. ContOS podporuje plátce DPH a umožňuje také zvláštní režim DPH pro oblast prodeje použitého zboží.