Rychlá navigace

1. Pořizování dokladů


Nového klienta lze nyní založit na jedno kliknutí přímo z pořizovacího okna jakéhokoli dokladu. Vedle vyhledávacího políčka nově přibylo tlačítko „Založit nového klienta“.Po jeho stisknutí se zobrazí dialog, do kterého se rovnou zadají údaje o novém klientu a po potvrzení se vrátíte k vyplňování nového dokladu.

Tato funkce je k dispozici všude tam, kde se zadávají údaje o klientovi (smlouvy, doklady).


Rychlé tlačítko „Založit nového klienta“2. Rozdělení tiskových sestav do skupin


V tiskovém dialogu jsme zpřehlednili seznam sestav tím, že jsme je seskupili do skupin podle významu.


Seskupení sestav v tiskovém dialogu


3. Přehledové sestavy v modulu Komise


Nové přehledové sestavy umožňují získat informace o zboží skladem, o komisních smlouvách, vráceném a vyúčtovaném zboží a zboží k vyúčtování. 


Přehledové sestavy v modulu KomiseKaždá sestava umožňuje zobrazovat data podle specifických parametrů (období, filtr apod.), které lze nastavit v dialogu sestavy.


Nastavení parametrů před tiskem sestavy


Tisková sestava Přehled komisního zboží k vyúčtování


4. Přehledové sestavy v modulu Výkup


V modulu Výkup přibyly sestavy s přehledem smluv a vykoupeného,či naskladněného zboží. Je možno například vytisknout přehled zboží, které bylo vykoupeno v uplynulém týdnu. U každé sestavy lze před tiskem nastavit dodatečné parametry (období, filtr),podle kterých se vyberou data.


Přehledové sestavy v modulu Výkup


Tisková sestava Přehled vykoupeného a naskladněného zboží5. Přehledové sestavy v modulu Sklad


V modulu Sklad je vylepšená sestava, která zobrazuje skladový stav zásob k určitému dni. Umožňuje rozlišovat zboží komisní a ostatní. Zboží je roztříděné podle kategorie, za kterou jsou také zobrazeny součty.


Sestava stav skladu ke dni6. Přehledové sestavy v modulu Fakturace


Nová sestava v modulu Fakturace umožňuje přehledně zobrazit prodané zboží a to jak za vybrané agendy, tak za typ, např.skladové položky, poštovné, slevy apod. Podrobnosti výběru lze nastavit v dialogu před tiskem. Z těchto dat je také vypočítán zisk na každé položce a poté i v kumulaci.

Tato sestava slouží také jako rychlý přehled obratu v jednotlivých agendách.


Nastavení parametrů před tiskem sestavy Přehled prodeje


Tisková sestava Přehled prodeje7. Tisk adresních štítků z adresáře


Do adresáře přibyla nová sestava, která umožňuje tisknout adresní štítky, které lze pak využít např. pro nalepení na poštovní obálku. Sestava umí tisknout od zadané pozice štítku (na obrázku tisk adres na štítky A4 3x8 od třetí pozice).